SEO Hizmeti

Profesyonel olarak yönetilen, Doğru stratejili SEO hizmeti ile web sitenizin trafiğini artırmak ister misiniz?

Markanızın web sitesi varsa SEO işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Ama, her web sitenin aynı tip SEO hizmetine ihtiyacı olduğu anlamına gelmez. Ben Eyüp Karadayı, Markanızın ihtiyaçlarına yönelik SEO stratejinizi kurgulayarak, Markanız için en doğru SEO hizmetini sunuyorum.

SEO Nedir?

SEO Search Engine Optimizasyon (SEO) kelimelerinin baş harflerinin kısaltılmış halidir. Türkçesi “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelir. Web sayfalarını arama motoru sonuçlarını iyileştirmek için optimize etmesi anlamına gelir.

Bu Hizmet Bana Ne Tür Bir Fayda Sağlayacak?

SEO hizmeti sizin sitenizin arama motorlarında hem direkt hem organik hem de diğer trafik kaynaklarda olumlu katkılar sağlayacaktır. SEO hizmeti bütünsel olarak ele alınmalı ve birkaç anahtar kelimeye değilde bütünsel  olarak çalışma yapılmalıdır. SEO hizmeti ile Markanın büyümesi içinde fayda sağlayacaktır.

SEO Hizmeti ile Neler Yapacaksınız?

SEO ile web sitenizin site içi SEO ve site dışı SEO çalışmalarını gerçekleştiriyorum. Site içi SEO, Web sitenizin şu anda sahip olduğu içerikler üzerinden yapılan kapsamlı analiz ve çalışmaları kapsamaktadır. Site dışı SEO, web sitesine dışarıdan gelen görsel materyaller,  linkler, sosyal medya, forumlar ve bloglar üzerinden backlink (bağlantı) ve ziyaretçi getirmeyi sağlayan tüm çalışmalardır.

Site içi ve site dışı olarak yapılan SEO çalışmaları sizlere detaylı olarak düzenli raporlamaktayım. SEO raporunda kullandığım Google Data Studio aracı ile raporlamaktayım. Sunduğum raporu istediğiniz zaman istediğiniz yerde açıp kontrol edebilirsiniz. Yapılan tüm SEO çalışmalarının etkisini Google araçları ile birlikte kontrol ederek sonuçları inceleyebilirsiniz. 

 1. SEO Analizi 

Web sitenizin SEO analizi ile öncelikle web sitesindeki eksikleri tespit etmekteyim. İlk olarak rakiplerden önce web sitesindeki eksikleri düzenlemekteyim.

 1. Rakip Analizi

Google için Kimin daha üst sıralarda olduğunun bir önemi yoktur. Google için önemli olan sıralama faktörlerine dikkat edilmesi ve insanların deneyimidir. Web sitenizin rakipleri neleri iyi yapıyor neleri eksik yaptığını incelemekteyim.

 1. Anahtar Kelime Araştırması

Bu adımda anahtar kelime araştırması ile hangi anahtar kelimelerde sıralama alınması gerektiğini araştırıyorum.   

 1. Site İçi SEO 

Web sitenizin site dışı çalışmalarından önce site içi çalışmaları yapılmalıdır. Site içerisinde yer alan, başlık etiketleri, site başlıkları, meta açıklamaları, site içi link inşası, anahtar kelime araştırması vb. site içi SEO çalışmalarını gerçekleştirmekteyim.

 1. Site Dışı SEO

Web sitesine dışarıdan gelen tavsiye yazısı, backlink, marka bilinirliği, sosyal medya gibi site dışından web sitesine ziyaretçi getirmek için yapılan çalışmaların tümüdür. Bu adımda site dışından web sitesine ziyaretçi artışını için çalışmalar gerçekleştirmekteyim.

 1. Negatif SEO 

Negatif SEO işlemleri sitenizin performansını düşürmek için yapılmaktadır. Web sitenizin dışarıdan gelen saldırılara engel olmak için yaptığım çalışmalardır.  

 1. Raporlama

Web sitenizin performansın raporunu düzenli olarak size göndermekteyim.

SEO Hizmeti ile Performans Artışı Ne Zaman Görebilirim?

SEO hizmeti sonuç odaklı  ilerlediği için web sitenizin SEO performansı 2-3 aylık bir süreçte iyileştiğini göreceksiniz. Web sitenin daha iyi konuma gelmesini ve performansı daha da iyileştirmek tamamen sizin Markanıza yapacağınız yatırımla değişecektir. 

Yapılan SEO Hizmeti işlemini Ben Görebilecek Miyim?

Bursa SEO hizmetimi çok net bir şekilde görebileceksiniz. Web sitesindeki tüm hataları, iyileştirmeleri ve uygulamaları raporumda göreceksiniz.  Size düzenli olarak gönderdiğim raporlarda detaylıca açıklamalarda bulunacağım.  

SEO Hizmeti ile Nasıl Bir Performans Beklemeliyim?

Sadece ana anahtar kelimelerin web sitesine iyi trafik getireceğini düşünmeyin. Profesyonel bir SEO uzmanı Organik tarafta dönüşüm ve trafik performansına odaklanır. Web sitenizin belirli anahtar kelimelerde 1.sıra garantisi vermiyorum. 1.nci sıra garantisi veren kişi-kurumlardan uzak durmalısınız. Organik olarak büyüme ve dönüşümlerin artışına dikkat etmeniz gerekir.

Ne Zaman Rapor Gönderiyorsunuz?

SEO hizmeti uzun vadeli bir işlem olduğu için aylık olarak düzenli performans raporlarını sizinle paylaşıyorum. Rapor dışında telefon ve whatsapp üzerinden sizinle iletişim halinde olacağım. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa her zaman benimle iletişime geçebilirsiniz. 

Eyüp Karadayı SEO Hizmeti

SEO hizmeti, ile şirketinizin daha fazla kazanç elde etmek amacı ile Google, yandex, bing vb. arama motorlarında daha fazla trafik elde etmek için sunduğum bir hizmet türüdür. Markanızın organik trafiğini ve marka bilinirliğini SEO ile birlikte arttırıyorum. Web siteniz için en doğru strateji ile çalışmalarınızı yapıyorum. Detaylı bilgi için benimle iletişime buradan  geçebilirsiniz.

Ücretsiz SEO analizi için şimdi benimle iletişime geçebilirsiniz. 

Benimle +90 (538) 417 45 80 numaralı telefonum üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  6 Yorum

  1. yaklaşık 3 ay önce seo çalışmalarına Eyüp bey ile başladık.Web sitemizin organik trafiği her geçen gün arttı.Eyüp beye burdan teşekkürlerimi sunuyorum:)

  2. Eyüp Bey dijital sektörde en zor olan dallardan biri de SEO. SEO tanımının yeni yeni oturduğu ve konunun merak edildiği şu günlerde doğru hizmet almak oldukça önemli.

  3. Firmaların için google’de üst sıralara çıkabilmek çok önemli Eyüp Bey ile birlikte 2 aydır web sitesimizin trafiği ve sıralamalardaki yerimiz olumlu bir şekilde ilerlemektedir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Başa dön tuşu