Eyüp KARADAYI Kimdir?

Merhaba Ben Eyüp KARADAYI,

1998 yılında Bursa Osmangazide doğdum. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Maliye bölümü mezunuyum. 3 yıldır dijital pazarlama sektörünün içerisindeyim.

Nilüfer Nur Hayati Kurtcan Ticaret Meslek lisesi Muhasebe Bölümünü okudum. Daha sonrasında ise üniversitede Maliye Bölümüne geçiş yaptım. Üniversitede Search Engine Optimization (SEO) ile tanıştım. O günden sonra sürekli kendimi geliştirmeye çalıştım.

Üniversitede KGGT topluluğunu arkadaşlarım ile birlikte kurduk. Burada çok güzel etkinlikler gerçekleştirdik. Toplulukta kurucu başkan olduğum için tüm süreçlerde neler yapılması gerektiğini tecrübe ettim. Özellikle kriz anlarında neler yapılması gerekiyor, Ne olursa olsun sakin kalmayı doğru ve hızlı düşünerek hareket etmeyi öğrendim.

Üniversite okurken Earnado’da SEO Stajyeri olarak çalıştım.

İlk girişim çalışmalarım olan e-tradesman‘da Kurucu ortak olarak görev yaptım. E-tradesman’da dijital pazarlama tecrübelerimi arttırdım. Belirli sebeplerden dolayı bu girişime ara vermek zorunda kaldık :/

Sektörün önde gelen isimlerinden SEO eğitimleri aldım. Bu alanda birçok kitap ve 1000+ aşkın makale okudum. (Her gün okumaya da devam ediyorum)

Sonra Goccia Home (Byt Dokuma) firmasında e-ticaret uzmanı olarak çalıştım.

Şimdi Eyüp Karadayı markam ile firmalara sadece SEO Danışmanlığı ve SEO Hizmeti sunmaktayım.

Web sitenizi SEO ile uçurmak istiyorsanız;

Şimdi bana Mesaj Atın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu